Atsiliepimai

Ačiū už gerą muziką ir nuotaiką UAB "Baltijos Brasta" gimtadienyje ! :)
Rima


◊◊◊


Nuosirdziausiai ACIU ACIU ACIU !!! Uz nuostabiai pravestas vestuves liepos 19d. jus SUPER !!!
Su pagarba Ingrida ir Alius


◊◊◊


Dear Aurimas, Your wonderful attention to detail, great spirit and passion for what you do made for a fantastic, warm, welcoming, funny und tasteful entertainment. I could not have wished for any better master of ceremony. Your humour and smiles were a guide for everybody.
 
Dear Tautvidas, I tried to express it during your Dj-ing, but maybe didn’t succeed. The task was big to cover such a wide range of musical tastes, cultural/exotic music and queues by Aurimas and me. Honestly, you have a great feeling for the crowd and that you involved all the music playlists I gave you was a very nice thing.
 
We felt extremely well taken care of.
Thank you! Great job!
 
Sigita ir Aris

◊◊◊
Sveiki, Mantai,
Dėkoju už tokį gražų laišką ir nepakartojamą šventės vedimą - visi liko daugiau nei sužavėti, Jūsų profesionalumas, įdomūs žaidimai ir gebėjimas valdyti svečius pranoko net didžiausius mūsų lūkesčius. Geriausi atsiliepimai ir puikiam DJ, kuris kaip reikiant mus pašokdino, pildė visas užgaidas, buvo atidus ir kantrus :)) Ačiū Jums labai, šventė buvo tiesiog NEPAKARTOJAMA!

Mūsų rekomendacijos garantuotos!
Iš visos širdies linkime Jums geriausios kloties ir tikimės susitikimų kituose renginiuose:)

Monika

◊◊◊
Labai dekojame visai Jusu komandai uz nuostabiai suorganizuota musu vestuviu vakaro rengini, apsvietima ir muzika. Tiek sveciai, tiek mes likome labai patenkinti. Ypatingai svecius suzavejo vedejas Mantas :) linkejimai.

Rekomenduojame visiems, tikrai nepasigailesite.
Evelina & Andrius


◊◊◊
Sveiki,
Mano ir Vytauto vardu labai norėtume padėkoti už vakarykštę šventę. Mantas yra minėjęs, kad, kai kuriems žmonėms nusisekusios vestuvės būna tada, kai gali šokti iki paryčių, kad net nejauti kojų. Mano nuomone, geriausia ir gražiausia šventė būna tada, kai juokas nenutyla visą vakarą. Taip smagiai besijuokiančių žmonių seniai nesu mačius. Ir visi vakar susirinkę žmonėms mums yra labai artimi, todėl buvo gera, girdėti ir matyti, kaip visiems smagu. Mums patiems žandus skaudėjo, girdėjome, kad kiti irgi dėl to "skundėsi". 
Ačiū dar kartą, ir sėkmės!

Justina

Darbuotojams

×