DJ paslaugos

Jau eilę metų grojame įvairiausiose firmų prezentacijose, klubuose, vakarėliuose, vestuvėse, kituose renginiuose. Mūsų repertuare rasite įvairiausių stilių muzikos. Visa turima muzika yra kruopščiai atrinkta ir patikrinta šokių aikštelėse. Užsakovams pageidaujant, visuomet suderiname muzikos stilių, grojaraščius.

Vakarėliuose galime groti tiek plokštelėmis (vinylais), tiek ir kompaktiniais diskais (CD). Renginiuose naudojame tik aukščiausios klasės visame pasaulyje pripažintus PIONEER firmos grotuvus, pultus, TECHNICS plokštelių leistuvus, nepriekaištingos kokybės įrašus.

Siekdami, jog vakaras taptų tikrai nepakartojamas ir įsimintinas, stengiamės groti daugumai svečių tinkamą muziką, įsiklausome į visus svečių norus bei pageidavimus. Šiuolaikinės technologijos leidžia per kelias minutes surasti ir pagroti praktiškai bet kokią užsakovų pageidaujamą dainą. Grojamos muzikos įspūdį ypač sustiprina šokių metu naudojami profesionalūs apšvietimo efektai.

Norintiems pasijausti "DJ'ais" patiems, svečiams pademonstruojame naujausių grotuvų galimybes, paaiškiname veikimo principą, norintiems duodame išbandyti techniką.

Pageidaujantiems dar didesnio įspūdžio ir išskirtinumo, siūlome naujovę - VJ. Vakarėlio metu yra ne tik miksuojamos dainos, bet dideliuose ekranuose yra rodomi ir jų vaizdo klipai. Bendradarbiaudami su savo partneriais galime pasiūlyti iki 6 m. pločio, 4 m. aukščio LED ekranus.


Foto:

Daugiau nuotraukų rasite foto galerijoje bei mūsų "Facebook" profilyje. Prisijungti galite paspaudę "f" puslapio apačioje.

Darbuotojams

×