Renginių įgarsinimas

Per dešimt savo gyvavimo metų galime pasigirti įgarsinę ne vieną šimtą įvairiausių renginių. Ilgametė patirtis leidžia tai atlikti itin profesionaliai ir už patrauklią kainą. Renginiuose naudojame tik profesionalią įgarsinimo bei apšvietimo įrangą, turime ir apsaugą nuo lietaus, scenas, pakylas, elektros generatorius. Savo klientams patariame ir patalpų įgarsinimo klausimais, pasiūlome ir nestandartinių bei išskirtinių sprendimų.

Puikiai suprantame, kad kiekvienas renginys yra unikalus. Įgarsindami kiekvieną renginį atsižvelgiame į specifinius klientų norus ir poreikius, patalpų charakteristikas, kiekvieną projektą vertiname individualiai, randame patį optimaliausią variantą ir tikrai už prieinamą kainą.

Rengiate vestuves ar jubiliejų? Darote produkto pristatymą prekybos centre? Atidarote naujas patalpas? Rengiate įmonės vakarėlį? Patikėkite visus rūpesčius mums, pažadame - liksite patenkinti visu 100 proc.!

pesčius mums, pažadame - liksite patenkinti visu 100 proc.!


Foto:

Daugiau nuotraukų rasite foto galerijoje bei mūsų "Facebook" profilyje. Prisijungti galite paspaudę "f" puslapio apačioje.

Darbuotojams

×