Proginiai renginiai

  • Ar Jūs rūpinatės geru mikroklimatu Jūsų darbe?
  • Ar norėtumėte turėti tvirtą ir savimi pasitikinti kolektyvą?
  • Ar jūsų kolektyvas draugiškas?
  • Ar Jūsų įmonėje juntamas komandinis darbas ir Jūs esate tuo patenkinti?
  • Ar Jūs gerai pažįstate savo tiekėjus, rangovus, užsakovus ir partnerius?

Jei nors vienas klausimas privertė Jus bent kiek sudvejoti - Jums tikrai praverstų mūsų paslaugos. Įmonėms siūlome komandos formavimo (teambuilding) renginius, Kalėdines šventes kolektyvui, originalius produktų pristatymo seminarus ar tiesiog gerą atsipalaidavimą nuo darbo rūpesčių gamtoje.

Nedvejokite! Suburkite savo kolektyvą, paverskite jį tikra komanda! Susipažinkite su savo klientais - dažniausiai jiems trūksta Jūsų dėmesio! Prisistatykite savo tiekėjams arba nustebinkite savo partnerius originaliu produktų pristatymu!

Patikėkite visus savo rūpesčius mums. Mes parinksime būtent Jums tinkamą viešbutį ar restoraną, kaimo turizmo sodybą ar poilsio kompleksą. Pasirūpinsime maitinimu ir nakvyne, parengsime būtent Jūsų poreikius atitinkantį užimtumo scenarijų ir jį įgyvendinsime. Mūsų renginių vedėjai, DJ‘ai ir asistentai įkvėps Jūsų bendradarbius komandiniam darbui visiems ateinantiems metams.


Foto:

Daugiau nuotraukų rasite foto galerijoje bei mūsų "Facebook" profilyje. Prisijungti galite paspaudę "f" puslapio apačioje.

Darbuotojams

×