Gyva muzika

Pageidaujantiems daugiau jaukumo vestuvėse galime pasiūlyti ir profesionalių muzikantų grupes. Naudodami savo turimą garso bei apšvietimo techniką galime bet kokioje patalpoje ar lauke įgarsinti tiek muzikantų grupes, tiek ir žinomus atlikėjus. Eilę metų dirbdami šioje sferoje esame įgarsinę bei dirbę beveik su visomis Lietuvos estrados žvaigždėmis.

Dažniausiai vestuvių muzikantų grupės sudėtis būna 3-4 žmonės (saksofonas, mušamieji, "clap'as", 2 vokalai). Vakaro pradžioje, pasitinkant svečius siūlome gyvai atliekamas lėtesnes saksofono ar akordeono melodijas, o vėliau, šventei įsibėgėjus, svečiai pasineria į pop-disco šokių sūkurį. Šventėje gali skambėti jūsų pageidaujama muzika - laiko patikrintos melodijos, pradedant nuo 60-ųjų ir baigiant šiuolaikiniais hitais. Kūriniai gali būti atliekami įvairiomis kalbomis.

Mūsų DJ grojant gyvai grupei dažniausiai atlieka garso operatoriaus bei apšvietėjo darbą, o baigus pasirodymą stoja prie pulto ir tęsia šventę iki paryčių.


Foto:

Daugiau nuotraukų rasite foto galerijoje bei mūsų "Facebook" profilyje. Prisijungti galite paspaudę "f" puslapio apačioje.

Darbuotojams

×